Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sektöre damga vuran MG Mutfak

Giriş Tarihi: 30.4.2014
2007 yılında 100 metrekarelik alanda küçük bir atölye olarak yola çıkan MG Mutfak, 2014 yılına gelindiğinde 2 bin metrekarelik fabrikası ve showroomuyla bölgenin önde gelen firmalarından biri oldu. MG Mutfak mimarlarının projelendirip hayata geçirdiği mutfaklar, gerek bölgenin en önemli inşaat firmalarının projelerini, gerekse birçok özel projeyi süslemeye devam ediyor. Üretim tesisin dışında MG Mutfak showroomunda; mutfak, banyo, vestiyer, raydolap, giyinme dolapları, iç oda kapıları vb ürünler ve komple iç mekan tasarım mobilya ürünleriyle hizmet veriyor. Ayrıca; müşterilerine özel projeler de hazırlayan MG Mutfak mimarları ve proje sorumluları, müşterilerin istek ve beklentilerini dinleyerek, en uygun projeleri hazırlayıp, 3 boyutlu olarak beğenilerine sunuyor.

KADINLAR İÇİN

Bugüne kadar çoğunlukla müteahhitlerin çoklu projelerinin üretimini gerçekleştiren MG Mutfak, artık bireysel mutfak projelerini de hayata geçiriyor. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Güreller, "En büyük sırrı, bu işin mutfağından geliyor olması. Çok uzun yıllardır sektörün içinde var olan birisi olarak; teorikte düşünülen her projeyi pratiğe dönüştürebilecek tecrübeye sahip olmamızdır. İşimizi yaparken fazla hassasiyet gösteriyoruz. Bu hassasiyeti göstermemizin en büyük sebebi ise mutfağın tek hakiminin kadınlar olmasıdır. Kadınlar detaycıdır. Kadınlarımız bizim en büyük hedef kitlemiz olduğu için, aynı hassasiyeti biz de projelerimizde gösteriyoruz" dedi.

FARKLI DOKUNUŞLAR

Bir mutfağın kalitesinin detaylarda gizli olduğunu belirten Güreller şöyle devam etti: "Müşterilerine kaliteli konut satmak isteyen her müteahhit, projesinde fark oluşturacak dokunuşlar sergilemeli. Genellikle bu tip projelerde ilk göze çarpan mekan, mutfaklar oluyor."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sektöre damga vuran MG Mutfak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN