Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çukurova GİAD ailesi çocuklar için buluştu

Giriş Tarihi: 1.5.2014
Çukurova Genç İşadamları Derneği'nin (Çukurova GİAD), geleneksel etkinliklerinden biri olan 23 Nisan Çocuk Şenliği, dernek üyeleri, aileleri ve geleceğin büyüklerini buluşturdu. Keyifli bir hafta sonu geçiren Çukurova GİAD'lı aileler, farklı etkinlikler ve yarışmalarla eğlendi. Hava muhalefeti nedeniyle gecikmeli kutlanan Çocuk Şenliği, Adana Atlıspor Kulübü'nde yapıldı.

YARIŞMALAR YAPILDI
Dernek üyelerinin yoğun katılım gösterdiği buluşma, kahvaltı ile başladı. Üyeler ve ailelerinin, hoş sohbet eşliğinde müzik ile şenlenen ortam yarışmalarla devam etti. Çocukların çuval yarışıyla başlayan heyecanlı dakikalar üyelerin ve eşlerinin de katılımıyla daha da eğlenceli oldu. Halat yarışma ise büyük bir çekişmeye sahne oldu.

SEVGİYLE BÜYÜYEN
Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, "Her biri bahçemizde sevgiyle büyüyen nadide bir çiçek olan çocuklarımızın gözlerindeki parlaklık, geleceğimizdeki umudumuzdur. Her zaman sevgiye ihtiyaçları olan çocukları, demokratik, hukuka saygılı, yenilikçi, ufku açık, vizyonu geniş, özgür düşüncede ve sorun çözebilen bireyler olarak yetiştirmek Türkiye'nin geleceği açısından da önemlidir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çukurova GİAD ailesi çocuklar için buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN