Eğitim kalitesi daha artacak

Giriş Tarihi: 2.5.2014

Hasan Kalyoncu Üniversitesi yeni bölümler açmak için YÖK'e başvurdu. Rektör Tamer Yılmaz, "Eğitim kalitesinin daha yükselmesi için tüm gayretimizle çalışıyoruz" dedi

Gaziantep'te bulunan Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz, üniversite bünyesinde yeni bölümler açmak için gerekli girişimlerde bulunduklarını belirterek, "Kurumumuzda eğitim kalitesinin daha da yükselmesi için elimizdeki tüm imkanları seferber ediyoruz. Üniversitemiz Gaziantep ve bölgemize her zaman ışık tutan bir kurum olma özelliğini sürdürecek. Öğrenci sayımız her yıl daha artıyor. Bu durum attığımız her adımın olumlu ve doğu olduğunu gösteriyor" dedi.

ŞENLİKLERE DAVET

Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Akif Akkuş ve Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Ahmet Cömert ile birlikte gazetemize gelerek Bölge Koordinatörü Ersin Ramoğlu ve Haber Müdürü Temel Eren ile görüşen HKÜ Rektörü Tamer Yılmaz, üniversite çalışmalarına ve etkinliklerine verilen destekten dolayı hazırlanan bir plaketi takdim etti. "SABAH Güney'i çok beğeniyor ve keyifle okuyoruz" diyen Rektör Yılmaz, bu ay içinde yapılacak bahar şenlikleri etkinliklerine davet etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eğitim kalitesi daha artacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN