Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mersin Gazeteciler Cemiyeti üyeleri YDÜ'ye çıkarma yaptı

Mersin Gazeteciler Cemiyeti yönetimi ile bir grup gazeteci, Yakın Doğu Üniversitesi'ni ziyaret etti. YDÜ Kurucu Rektör Dr. Suat İ. Günsel, Mersinli gazetecilerle yakından ilgilendi

Giriş Tarihi: 2.5.2014
Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Ünal ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bazı gazetecilerden oluşan heyet, Yakın Doğu Üniversitesi'ni (YDÜ) ziyaret etti. Gazeteci heyeti, YDÜ Kurucu Rektörü Dr. Suat İ. Günsel tarafından kabul edildi.

MEZUNLAR GURUR KAYNAĞI

Dr. Suat İ. Günsel kabulde yaptığı açıklamada KKTC'nin her anlamdaki olumlu durumunun, Türkiye için son derece önemli olduğunu ve bundan Türkiye'nin gurur ve onur duyacağını belirtti. Dr. Günsel, burada yapılan yatırım ve güzelliklerin ancak Türkiye'den de gelenlerle dokunulup hissedilerek bir anlam kazanacağını belirtti. Ayrıca Dr. Günsel kendini çok mutlu eden bir detayı da şöyle anlattı: "Dünyanın birçok yerinde çok iyi noktalara gelmiş mezunlarımızla karşılaşmaktayız. Bu durum YDÜ ve benim için büyük bir mutluluk ve gurur kaynağıdır."

BİRBİRİMİZE BAKIYORUZ
Ziyarette Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Ünal da KKTC'nin Mersin için çok önemli olduğunu belirterek, YDÜ'nün son 15 yılda yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini ve nasıl bir üniversite var ettiğini gözlemlediklerini söyledi. Ünal, Kurucu Rektör Dr. Suat İ. Günsel ve YDÜ'nün kendileri için çok büyük önem taşıdığını söyledi. Ünal, Mersin ve KKTC'nin birbirine bakan iki yüzü olduğunu ve bu sevginin karşılıklı ve anlatılamayacak düzeyde büyük olduğunu vurguladı. Mersin heyeti daha sonra temaslarını sürdürdü.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mersin Gazeteciler Cemiyeti üyeleri YDÜ'ye çıkarma yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN