Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MELİH ABİ: Aradan bir ay geçti hâlâ temizlenmedi

Giriş Tarihi: 5.5.2014
Yerel seçimler biteli bir ay geçti ama izleri hâlâ silinmedi. Fotoğrafta gördüğünüz tabela ve seçim afişi bana bir okurum tarafından gönderildi. Tabelada 'Dikkat okul girişidir, yavaşlayın' yazıyor ama okumak ne mümkün. Çünkü üzerine seçim afişi yapıştırılmış. Burada afişin kime ait olduğu önemli değil. Ama bu afişleri yapıştıranların daha dikkatli olması gerekmez miydi? Küçük çocuklarımızın giriş çıkış yaptığı okul ile ilgili bilgilendirici levhanın üzerine yapıştırılmış. İki fotoğrafı da yayınlıyorum. Yorumu siz okuyuculara bırakıyorum. Fotoğrafın çekildiği yer Belediye Evleri Ortaokulu önündeki sokağın giriş bölümü. Umarım levha bir an önce temizlenir. Amacına uygun hale gelir.

TOTEM HâLâ ESKİ SAATİ GÖSTERİYOR
Adana'dan bir başka şikâyet de yine yapılmayan totem ile ilgili aldım. Okurumuz bize tekrar elektronik posta gönderdi. Diyor ki; "Birkaç gün önce Eski Baraj Gölü'nün Seyhan ayağındaki regülatörün yanında bulunan Büyükşehir Belediyesi'ne ait totemin saati hala ayarlanmadı. Daha önce size iletmiştim ve yayınlamıştınız. Ama şu ana kadar bir düzenleme olmadı. Bir saati ayarlamak bu kadar zor mu? Hâlâ eski saati gösteriyor." Okurumuzun şikâyetini köşeme taşıdım. Umarım ilgililer bu defa düzenleme yapar.

GÜLMECE
Adam, papağanını gümrükten kolay geçirebilmek için bir kutuya koymuş, üstüne de "kırılacak eşya" diye yazmıştı. Gümrük memuru yazıyı okuyunca, kutuyu şöyle bir silkelemeye başladı. Aynı anda içeriden papağanın bağırdığı duyuldu: "Şangur şungur.. Şangur şungur.."

Yaşadığınız kentte, oturduğunuz mahalle ve sokakta hangi sorunu yaşıyorsanız bana yazın, çözüm bulalım Fax: 0322 459 84 20

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MELİH ABİ: Aradan bir ay geçti hâlâ temizlenmedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN