Şahin'e kadın ilgisi artıyor

Giriş Tarihi: 5.5.2014

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Türkiye'nin 7 farklı kentinden Kadın Merkezi Vakfı'nın (KAMER) kadın temsilcilerini ağırladı

Gaziantep tarihinin ilk kadın Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Fatma Şahin'e özellikle kadınlardan büyük ilgi var. Kadın Merkezi Vakfı (KAMER) Başkanı Nebahat Akkoç, KAMER Gaziantep Şube Başkanı Aynur Yıldırım ve Diyarbakır, Nevşehir, Trabzon, Erzurum, Kırşehir ve Urfa KAMER Vakfı temsilcileri, kente gelerek Başkan Fatma Şahin'e 'hayırlı olsun' dileğinde bulundu.

TÜRKİYE'YE ÖRNEK OLACAK

Kent genelindeki kadın sorunları ve kadınlara yönelik projelerin masaya yatırıldığı ziyarette konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, KAMER Vakfı temsilcilerinin gelişinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yeni dönemde Gaziantep'te yerel yönetimin kadın dayanışması ile Türkiye'ye örnek olacak çalışmalara imza atılacağını kaydetti.

EL İŞLEMESİ HEDİYE

Toplumun mihenk taşlarından birisini oluşturan kadınların, hayatın her alanında yer aldığını ifade eden Başkan Şahin, kurum ve kuruluşların bu doğrultuda çalışmalar yapması gerektiğini vurguladı. Kadınların yaşadıkları sorunlarla yakından ilgilenme mesajı da veren Şahin, kadınların toplumdaki önemine dikkat çekti. Ziyaret sonrası Başkan Şahin'e KAMER Vakfı üyeleri tarafından işlenen el işlemesi hediye edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şahin'e kadın ilgisi artıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN