Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Lüks otomotivde tek isim: Begoğlu Otomotiv

Orta ve üst segmentteki araç satışı ile Mersin'de hizmet veren Begoğlu Otomotiv, yıl içerisinde açmayı planladığı Dilovası Şubesi ile sektörün liderliğine koşuyor

Giriş Tarihi: 6.5.2014
Orta ve üst segmentte piyasaya hitap eden yüksek değerli araçların satışı ile Mersin'de hizmet veren Begoğlu Otomotiv, bu yıl açmayı planladığı Dilovası Şubesi ile sektörün liderliğine koşuyor. Yaklaşık 45 yıldır sürdürdükleri otomotiv alım-satım işini dededen toruna aktarılan bir konuma getirdiklerini ifade eden Begolu Otomotiv sahibi Varol Ergün "Bu meslek bize dedemiz Hacı Sait Ergün'den kaldı. Oğlum Burak şu an 4'üncü kuşak olarak bu işi sürdürüyor" dedi. Muş, Diyarbakır, Gaziantep, İstanbul, Adana, Şanlıurfa gibi çok sayıda ile satış yaptıklarını söyleyen Varol Ergün "Türkiye genelinde geniş bir ağ ile çalışıyoruz. 1992 yılından beri faaliyet gösterdiğimiz Mersin'de ise artık sektörün lideri sayılabiliriz" diye konuştu. Bu yıl içerisinde Dilovası, 2015 yılı içerisinde ise Ankara şubesini hayata geçirmeyi planladıklarını söyleyen Varol Ergün "Hedefimiz Türkiye genelinde ağımızı daha da genişletmek. Bu çerçevede kurumsal firmalara yönelik olarak araç kiralama işlemleri de yapıyoruz. İnsanlar gerek iş gerekse özel yaşantılarında kaliteli hizmete yönelmeye devam ettiği sürece biz bu hizmetleri vermeye devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

KONTEYNIR

Bünyelerinde bulunan Ergünler nakliyat- Lojistik ile bu sektörde de söz sahibi olduklarını sözlerine ekleyen Begoğlu Otomotiv işletme sahibi Varol Ergün, 120 araçlık filoları ile özellikle konteynır taşımacılığında kaliteli hizmet sunduklarını kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Lüks otomotivde tek isim: Begoğlu Otomotiv
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN