Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İmparator Terim'den liderlik konferansı

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Çukurova Genç İşadamları Derneği'nin davetlisi olarak eylül ayında Adana'da 'liderlik ve başarı' konularında konuşacak

Giriş Tarihi: 13.5.2014
Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD), Türkiye Futbol Direktörü, 'İmparator' lakaplı teknik direktör Fatih Terim'i konuk edecek. Memleketi Adana'da işadamlarıyla buluşacak olan Terim, 'liderlik ve başarı' konularında konuşacak. Çukurova GİAD'ın hayata geçirdiği projeleri öğrenen Terim şaşkınlığını gizleyemezken, çalışmalarından dolayı Sakarya ve ekibine teşekkür etti.

ADANA'YI KONUŞTULAR
Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, Futbol Federasyonu'nun İstanbul'daki Pembe Köşk binasında bir araya geldiği Fatih Terim'i Adana'ya davet etti. Buluşmada Terim ve Sakarya, Adana siyasetinden ticarete, sanattan spora birçok konuda sohbet etti. Sakarya, Çukurova GİAD'ın 11'inci dönem çalışmalarının yer aldığı faaliyet kitabını Terim'e takdim etti.

EYLÜLDE GELECEK

Fatih Terim, kitabı incelediğinde şaşkınlığını gizleyemedi. Hayalimdeki Adana Proje Yarışması'nda ilk 40'a giren eserlerin yer aldığı kitabı inceleyip, kendisinin de yer aldığı "Adana'nın Kahramanları" başlıklı projeyi gören Terim, "Böylesi başarılı ve kenti için çok önemli işler yapmış bir dernek olan Çukurova GİAD'a mutlaka geleceğim" dedi. Buluşma, Terim'in programına göre eylül ayında gerçekleşecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İmparator Terim'den liderlik konferansı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN