Başkan Çelikcan'ın en duygulu anları

Giriş Tarihi: 14.5.2014

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, engellilerin, ailelerinin ve çocuklarının hayatını kolaylaştırmanın toplumdaki herkesin öncelikli görevi olduğunu söyledi

Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Yüreğir Engelli Koordinasyon Merkezi'nde özel eğitime ihtiyaç duyan çocukların annelerini ve kurslara katılan tüm annelerin gününü kutladı. Özel eğitim gören çocukların annelerini yılın annesi olarak gördüklerini belirten Başkan Çelikcan "Bu ailelerimizin ve çocuklarımızın hayatlarını kolaylaştırmak hepimizin öncelikli görevlerinden biri olmalıdır. Adana'da bir ilki gerçekleştirerek Engelli Koordinasyon Merkezimizi hayata geçirdik. Hepimizin bu konularda duyarlı olması şart" dedi.

ANNE ÇOK KUTSAL BİR DEĞER
Mahmut Çelikcan, merkezde özel eğitim alan, görme kaybı yaşayan ve albino hastası olan Yaren ve Eylül Su'nun anneleri Yeliz Demirci'yi 'Yılın Annesi' seçti. Anneliğin çok kutsal bir değer olduğunu ve çocuklarının annelerine büyük saygı duymaları gerektiğini belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan "Resuli Ekrem (S.A.V.) şöyle nakletmiştir: "Cennet annelerin ayağı altındadır.' Bir başka hadiste 'Annelerin ayaklarının altı, cennet bahçelerinden bir bahçedir' buyurmaktadır" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Çelikcan'ın en duygulu anları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN