Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gaziantep hedefe çok hızlı ulaşacak

Giriş Tarihi: 14.5.2014
Türkiye Halkla İlişkiler Derneği tarafından düzenlenen "TÜHİD Anadolu Buluşmaları'nın üçüncüsü gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, medeniyet şehri olan Gaziantep'in önüne koyduğu hedeflere hızla ulaşmaya çalıştığını söyledi. Gaziantep'in medeniyet, tarih-kültür şehri olmasının yanında barış ve huzur şehri olduğunu da belirten Şahin, markalaşma yolunda önüne hedef koyan ve o hedefe hızla ulaşmaya çalışan bir şehrin var olduğunu kaydetti.

TEMEL SORUN İLETİŞİMSİZLİK

Dünyada yaşanan sorunların temelini iletişimsizliğin oluşturduğunu belirten Şahin, "Zaman, halkla iletişim zamanı. Zaman, algıları ve imajları yönetme zamanı. Bugün dünyanın yaşadığı sorunların temeli iletişimsizlik, kutuplaşma, kamplaşma, kendi içinde çatışma ve hep birbirini anlayamamaktan geçiyor. Birbirimizi daha iyi anlamak için iletişim kanallarını açık tutmak gerekiyor" diye konuştu.

DÜNYA BİR KÖY OLDU

Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adnan Ünverdi, dünyanın, hızla gelişen teknoloji ve her gün yeni boyut kazanan kitle iletişim araçlarıyla küçük bir köy haline geldiğini söyledi. Ünverdi, "Firmaların doğru iletişim araçlarıyla, kendisini hedef kitleye doğru anlatacak, farkındalık yaratacak, imaj ve kurum kimliğini pekiştirecek etkili bir çalışma yapması gerekiyor. Çünkü toplumla bütünleşen ve toplumun beğenisini kazanan bir kurum, kamuoyunda daha olumlu ve kalıcı iz bırakacak, daha başarılı ve uzun ömürlü olacaktır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gaziantep hedefe çok hızlı ulaşacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN