Başaracağız

Giriş Tarihi: 17.5.2014

Başkan Ali Kahramanlı, "Mersin İdmanyurdu çok güçlü bir kulüp. Küçük rüzgarlardan etkilenmez. İnandık, başaracağız ve kupayı getireceğiz" dedi

Teknik Direktör Yılmaz Vural'ın final maçı öncesinde takımı yüz üstü bırakarak apar topar kenti terk etmesi büyük tepki toplarken, Mersin İdmanyurdu Başkanı Ali Kahramanlı, "Bir futbol adamına yakışmayan, hiç de etik olmayan bir davranışla karşı karşıya kaldık. Ancak biz büyük bir kulübüz. Küçük rüzgarlar bizi etkilemez. Yolumuza hakan Kutlu ile devam ediyoruz. Yılmaz Vural'ın gitmesi aksine müthiş olumlu bir hava yarattı. Futbolcularımız umutlu. Biz de inandık, kupayı alacağız" dedi.

KUPAYI GETİRECEKLER
Süper Lig yolunda engel tanımadıklarını, Pazar günü İstanbul'da Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda Samsunspor'u devireceklerini belirten Başkan Ali Kahramanlı, "Final maçı öncesi takımı bırakıp giden Yılmaz Vural'ın yaptıklarına inanmak zor. Futbolcuların parasını alamadığı için antrenmana çıkmak istemediğini iddia etmiş. Böyle bir şey yok. Futbolcularla konuştum ben. Hiçbiri bu iddiayı doğrulamadı. Futbolcularımız şampiyonluğa inanmışlar. O kupayı bize getirecekler" diye konuştu.

HAKAN HOCA İNANIYOR
Yılmaz hocaya bugüne kadar 150 bin avro ödendiğini, geriye kalan 150 bin avrosunun da ödeme planına alındığını belirten Başkan Kahramanlı, "Hangi hesaplar içine girdi bilmiyorum ama takımımızı hayati bir maç öncesinde bırakıp gitti. Yolu açık olsun. Hakan Kutlu hocamız hemen işbaşına geçti. Takımı tanıyor, ruhumuzu biliyor. Onun kesinlikle başarılı olacağına inancım sonsuz. Zaten futbolcularımızdaki neşe ve inancı görünce şampiyonluğumuza daha çok inandım" dedi.

ŞAMPİYON DÖNECEĞİZ
Mersin halkının bu büyük maç öncesinde İstanbul'da Şükrü Saraçoğlu Stadı'nı dolduracaklarına da inancının tam olduğunu belirten Başkan Kahramanlı, "Kocaman yürekleri ile şampiyonluğun en büyük adayı olan futbolcularımızı şimdiden alınlarından öpüyorum. Onlar her şeyin farkında. Dedikodularla hareket etmiyorlar. Biz bir bütünüz. Taraftarımızla, futbolcularımızla, yöneticilerimizle kenetlendik. Pazar gününü iple çekiyoruz. Şampiyon olup döneceğiz" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başaracağız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN