Emniyet teşkilatı 24 saat iş başında

Giriş Tarihi: 22.5.2014

Adana'da yasalara uymayanlarla amansız mücadele veren Emniyet Müdürlüğü, 24 saat iş başında olarak halkın yastığa başını gönül rahatlığı ile koymasını sağlıyor

Adana Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, halkın huzur ve güvenini temin etmek için tüm polis teşkilatının 24 saat görev başında olduğunu belirterek, "Halkımız yastığa başını huzur içinde koyduğu zaman biz görevini yapmanın mutluluğunu duyarız. Bunu sağlamak için de teşkilatımızın tüm çalışanları olağanüstü bir gayret gösteriyor" dedi. SABAH Bölge Koordinatörü Ersin Ramoğlu'nu ziyaret eden Emniyet Müdürü Zeybek, çalışmalardan söz etti. Türkiye'nin en büyük yayın organlarından biri olan SABAH'ın Güney ekini beğenerek takip ettiğini söyleyen Müdür Zeybek, "Gerçekten önemli bir görev ifa ediyorsunuz. Adana başta olmak üzere bölgenin nabzını tutuyorsunuz" diye konuştu.

ADANA SİZE MİNNETTAR
Zeybek'in göreve gelmesinden sonra Adana Emniyeti'nde gözle görülür bir canlanma, farklı bir görev anlayışının hissedildiğini vurgulayan Ersin Ramoğlu şöyle dedi: "Adanalı olan bir polis şefinin memleketinde ne kadar iyi görev yapacağını geldiğiniz günden beri yaptığınız işlerle kanıtladınız. Bu kentte suç oranı hızla düştü. Adana halkı size ve ekibinize minnettar."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Emniyet teşkilatı 24 saat iş başında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN