Parkmetrede vurguna son

SABAH Güney'in peşini bırakmadığı parkmetre vurgunu dün itibariyle son buldu. İntelli firmasının haksız yere topladığı paraların akıbeti ne olacak

Giriş Tarihi: 22.5.2014
Sabah GÜNEY'İN ısrarla gündemde tuttuğu parkmetre vurgunu Büyükşehir Belediye Meclisi'nin aldığı kararın ilgili firmaya tebliğ edilmesiyle sona erdi. İntelli firması, faaliyet gösterdiği Cemal Gürsel, Atatürk, Toros, Ziyapaşa ve Hacı Ömer Sabancı Caddesi'ndeki parkmetre vurgununu sonlandırırken, caddelerdeki tabelalarını da toplamaya başladı.

OTOPARK ÜCRETİ ÖDEMEDİLER
Vatandaşlar, İntelli firmasının terk ettiği otoparklardan ücretsiz olarak yararlanırken SZD firmasının sorumluluğundaki Mithat Saraçoğlu Caddesi, Gazipaşa Bulvarı, Kocavezir ve Ramazanoğlu Caddesi'ndeki otoparklarda ise ücret ödemeye devam etti. Ücret alınamayan otoparklarla ilgili son kararı Adana Büyükşehir Belediye Meclisi verecek.

PARALAR NE OLACAK?
Vurguna gecikmeli de olsa müdahale edilmesi sevinçle karşılanırken, İntelli firmasının haksız şekilde topladığı paraların akıbeti merak konusu oldu. Bilindiği gibi Adana 1'inci İdare Mahkemesi'nin yürütmeyi durdurma kararını tebliğinden itibaren en geç 1 ay içinde uygulamaya konulması gerekiyordu. Bu karar göz ardı edilince İntelli firması 26 Mart'tan bu yana haksız kazanç elde etmişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Parkmetrede vurguna son
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN