Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Melih ABİ: Metal Sanayi esnafı pis kokudan kurtulmak istiyor

Giriş Tarihi: 23.5.2014
Adana'dan Metal Sanayi Sitesi'nden bir şikâyet aldım. Okurumuz Süleyman Bilgin bizi daha önce aramış ve bilgilendirmişti. Fakat şu ana kadar hiçbir sonuç alamamış. Diyor ki; "Tekel Caddesi Onur Mahallesi 45233 Sokak'tan arıyorum. Metal Sanayi civarına gereken önem verilmiyor. Pis kokulu kanalımıza hâlâ bir çözüm bulamadılar. Ne bileyim üstü kapanır, ıslah edilir. Bu kadar zor mu bazı işler? Şimdi de geri dönüşüm poşetçileri geldi. Metal Sanayi'ye gereken önem ne zaman verilecek?" Okurumuzun şikayetini bir kez daha yayınlıyorum. Çözüm bulunacağını ümit ediyorum.

CEYHAN, BELEDİYE OTOBÜSÜ İSTİYOR
Adana'nın Ceyhan ilçesinden bir şikâyet aldım. Okurumuz Ceyhan Sarımazı otobüslerinin artırılmasını ve yeni bir hattın açılmasını istiyor. Diyor ki; "Adana Ceyhan arası belediye otobüsü istiyoruz. Bizim kent merkezine geliş gidişimizi daha kolaylaştırır. Sonuçta ilçeye verilecek bir hizmettir. Bu hizmetten gerek Adana'dan Ceyhan'a giden vatandaşlar, gerekse Ceyhan'dan Adana'ya gelen vatandaşlar faydalanır. İlgililerimizin desteğini bekliyoruz." Okurumuzun otobüs talebini köşeme taşıdım. Umarım sonuç alırız.

GÜLMECE
Cemal Temel'e eşek demiş. Temel sormuş: "Arkadaşın olduğum içun mi eşeğum, eşek olduğum içun mi arkadaşinum?"

Yaşadığınız kentte, oturduğunuz mahalle ve sokakta hangi sorunu yaşıyorsanız bana yazın, çözüm bulalım Fax: 0322 459 84 20

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih ABİ: Metal Sanayi esnafı pis kokudan kurtulmak istiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN