Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Çetin: Sahaya indik, sorunlar bitecek

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, 'hayırlı olsun' ziyaretlerini bitirdiklerini belirterek, "Artık sahaya indik, gece gündüz çalışacağız" dedi

Giriş Tarihi: 29.5.2014
Adana'da çıktığı basın turu nedeniyle SABAH'ı ziyaret ederek Bölge Koordinatörü Ersin Ramoğlu ile görüşen Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, göreve geldiği günden bu yana yaşadıklarını, çalışmalarını ve ilk etapta hayata geçireceği projelerinden bahsetti. Adana gündeminin masaya yatırıldığı görüşme sırasında basının gücünden de söz eden Başkan Çetin, "Türkiye'nin en güçlü medya kuruluşlarından biri olan SABAH'ın yayınladığı, güçlü haberciliği ile etkili olan bölge ilavesi SABAH Güney'i takip ediyor, önerilerini dikkate alıyoruz" dedi.

PROJELER HAYATA GEÇECEK

Seçimin ertesi günü başlayan eden 'hayırlı olsun' ziyaretleri yüzünden aktif çalışma ortamına biraz rötarlı başladıklarını söyleyen Belediye Başkanı Soner Çetin, "Artık sahadayız. İlçemizin her mahallesine, her sokağına, en uzak noktasına gidecek ve yaşanan bir sorun varsa çözümü konusunda elimizden geleni yapacağız. Seçim öncesinde Çukurova yaşayanlarına ne söz verdikse hepsini yerine getirmek, açıkladığımız projeleri hayata geçirmek için gayret edeceğiz" diye konuştu.

SIKI DİYALOG ŞART
Özellikle yerel yöneticilerin medya ile diyaloğunun çok iyi olması gerektiğine de dikkat çeken Başkan Soner Çetin, "Gazete, televizyon ve internet siteleri doğru habercilik, yapıcı eleştiri ve yol gösterici oldukları vakit vazgeçilmezimizdir. İletişim çağındayız. Bizim de atladığımız, gözümüzden kaçak olaylar olacaktır. İyi bir koordine sağladığımız takdirde sizler habercilik görevinizi yapmanın, bizler de sizlerin uyarılarını dikkate alarak sorun çözmenin keyfini yaşarız" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Çetin: Sahaya indik, sorunlar bitecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN