Melih ABİ: Otobüs durağı artık durak olmaktan çıkmış

Giriş Tarihi: 29.5.2014
Adana'nın Yüreğir ilçesinden yine bir durak şikayeti aldım. Okurumuz, "Amerikan Konsolosluğu'nun karşısında Yüreğir Belediyesi'ne ait bir durak var. Otobüs durağı yani. Fakat artık durak demek için bin şahit ister. Bu durak artık yakışmıyor. Sökülüp yenisinin yapılması lazım. Adeta emanet gibi duruyor desem yalan olmaz" dedi. Okurumuzun durak talebini köşeme taşıdım. Umarım çözüm bulunur, eski durak kalkar, yerine yenisi yapılır.

MESAİ ÜCRETLERİMİZİ ALAMIYORUZ
Adana'dan bir okurumuz çalıştığı kurum ile ilgili sıkıntısını dile getirdi. Ücretlerini alamadığından yakınıyor ve "Süper Online'de çalışıyorum. Asgari geçim indirimi yatırılmıyor. Pazar günleri mesaiye kalıyoruz, yine ücretlerimizi alamıyoruz. Çalışmadığımız takdirde işimizden olacağımız ima ediliyor. Yine günlük mesai saatimizin çok üzerinde çalışıyoruz, Lütfen ilgililerimiz bizim sesimizi duysun. Hakkımız olan alacaklarımızı alalım. Hem şirketimiz hakkında düşüncemiz iyi olsun, hem de evlerimizde bizden para bekleyen çocuklarımıza daha iyi şartlarda bir yaşam sunalım" diyor. Okurumuzun şikayetini köşeme taşıdım. Yetkililer dikkate alırsa sevinirim.

Yaşadığınız kentte, oturduğunuz mahalle ve sokakta hangi sorunu yaşıyorsanız bana yazın, çözüm bulalım Fax: 0322 459 84 20

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih ABİ: Otobüs durağı artık durak olmaktan çıkmış
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN