Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vekil'den Vali'ye hizmet teşekkürü

Giriş Tarihi: 29.5.2014

AK Parti Milletvekili M. Şükrü Erdinç, Vali Coş'un çok başarılı bir dönem geçirdiğini belirterek, yeni görev yerinde de başarılar diledi

AK Parti Adana Milletvekili, AR-GE Başkan Yardımcısı, Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Mehmet Şükrü Erdinç, Valiler Kararnamesi ile Sakarya'ya atanan Vali Hüseyin Avni Coş'a, Adana'ya yaptığı hizmetler nedeniyle teşekkür etti, yeni görev yerinde başarılar diledi. Vali Coş'un Adana'da başarılı bir valilik dönemi geçirdiğini ifade eden Vekil Erdinç, görev süresi boyunca gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarla görev sorumluluğunu yerine getirdiğini belirtti.

BAŞARI DİLEKLERİ

Erdinç, şunları söyledi: "Hepimizin gayreti, çalışma süresince başarılı işler ortaya koyarak, Adana halkının hayatına, yaşam kalitesine olumlu katkılar sağlamak ve arkamızda hoş bir seda bırakabilmektir. Valimiz Hüseyin Avni Coş, Adana'ya geldiği günden bu yana Adanalıların gönlünde taht kurmuştur. Bu bağlamda, görev süresi boyunca Adana'mıza yapmış olduğu katkılarından dolayı Valimize teşekkür ediyor, ilimize yeni atanan Valimiz Mustafa Büyük'e ise diğer görev yerlerinde olduğu gibi Adana'da da güzel hizmetlere vesile olması temennisiyle, yeni görevinde başarılar diliyorum."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vekil'den Vali'ye hizmet teşekkürü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN