Adana polisinden yardım istiyoruz

Giriş Tarihi: 1.6.2014

Evinin bahçesinde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden 19 yaşındaki Mazlum Demir'in katil zanlısının bulunması isteniyor

Şanlıurfalı "Şeyhanlı" ailesi mensuplarından iş adamı Şuayip Demir'in Adana'nın Sarıçam ilçesi Göztepe Mahallesi'nde bulunan çevresi 2,5 metrelik duvarlarla çevrili çiftlik evine uzun namlulu silahlarla yapılan saldırıda üniversite sınavlarına hazırlanan 19 yaşındaki oğlu Mazlum Demir hayatını kaybetti. Acı haberle yıkılan aile neye uğradığını şaşırdı. Amca Mehmet Demir, acı içinde olduklarını söyleyerek, "Adana polisinin bu olayı en kısa zamanda aydınlatmasını ve oğlumuzun katilini bir an önce yakalayarak adalete teslim etmesini bekliyoruz" dedi.

ACI VE ÜZÜNTÜ İÇİNDEYİZ

Yüksek duvarlarla çevrili evin 24 saat kameralarla izlendiğini, böylesine güvenlikli bir yere rast gele bir kişinin saldırı yapmayacağını öne süren amca Mehmet Demir, "Saldırgan süngülü kaleşnikof kullanmış. Bir kere böyle bir silahı her yerde bulmak mümkün değil. Adam resmen katliam yapmak için gelmiş. Yeğenim Mazlum kuzeni ile bahçede gezerken, bir ağacın altına pusuya yatan saldırgan ya da saldırganları fark edince zanlı tetiğe dokunarak ölüm kusmuş. Eğer bu olay olmasa belki de aileden birçok kişi şu an yaşamıyor olabilirdi. Acı içindeyiz. Katil zanlısının yakalanmasını bekliyoruz" diye konuştu.

SÖZLERİM MAKSADINI AŞTI

Olayın hemen ertesi günü bazı gazete ve televizyonlara yaptığı açıklamanın maksadını aştığını da belirten Mehmet Demir, "Biz Şeyhanlı aşireti mensupları olarak yasalara saygılı, kanunları bilen, polisine, yargısına güvenen bir aileyiz. Daha hayatının baharında olan koç gibi bir delikanlıyı toprağa verdik. Acımız büyüktü. Şaşkınlık içinde ettiğim bazı sözler yanlış anlaşıldı. Biz bütün aile fertleri olarak Adana polisinin bu olayı aydınlatacağına ve katili kısa sürede yakalayarak adalete telim edeceğine inancımız sonsuz. Acı ve üzüntü içinde bekliyoruz" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana polisinden yardım istiyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN