Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ünalan hizmet için aday oldu

Giriş Tarihi: 2.6.2014
Büro Memur-Sen Genel Sekreteri Uğur Ünalan, 15 Haziran'da yapılacak seçimde genel başkanlığa aday olduğunu açıkladı. Sendikasının Adana Şubesi'nde düzenlenen bir çalıştaya katılan Ünalan, üyelere genel başkanlığa aday olduğunu duyurdu. Ünalan, 7 yıldan bu yana genel sekreterlik görevini yürüttüğünü belirterek, hizmet etmek için aday olduklarını ifade etti.

ETKİLİ, İLKELİ

Etkili, ilkeli ve yetkisini hissettiren bir sendikacılık anlayışı içeresinde olacaklarını ifade eden Ünalan, şunları söyledi: Genel merkez yönetim kurulu adaylığımızı buradan açıklıyoruz. Listemizde yönetim kurulu için Mustafa Mengütaycı, Vecdi Yanbaz, Taner Atak, Engin Kocabey, Kadir Çiçek, Kudbettin Aydın kardeşlerimiz var. Türkiye mozaiğini bölgesel ve kurumsal dengeleri göz önünde bulundurarak Ege, Akdeniz, Güneydoğu, Doğu Anadolu, Karadeniz ve İç Anadolu'dan ekibimizi oluşturduk.

ŞUBELER ETKİN OLACAK
Merkezi ve şubeleri güçlendirme anlayışıyla aday olduğunu belirten Ünalan "Çünkü şubeleri önemsemediğimiz ve onların fikirlerine değer vermediğimiz takdirde etkin bir sendikacılık yapamayacağımızı düşünüyorum. Genel merkez olarak şubeleri daha ön plana çıkaran, kendilerine değer verildiğini hissettiren bir anlayışla, bugün eksik gördüğümüz unsurların giderilmesi adına dağılım yaptık" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ünalan hizmet için aday oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN