Valilik çalışanlarından Vali Coş'a veda yemeği

Giriş Tarihi: 4.6.2014

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, yemekte duygu yüklü bir konuşma yaparak "İyilikleri ve güzellikleri çoğaltmaya, kötülükleri azaltmaya odaklandık" dedi

Adana Valiliği çalışanları, Sakarya'ya atanan Vali Hüseyin Avni Coş onuruna veda yemeği verdi. Vali Coş, yemekte yaptığı konuşmada, Adana'da 2 yıl 9 aydır görev yaptığını hatırlatarak, "Halkımıza hizmeti, Hakk'a hizmet anlayışı içerisinde gerçekleştirmeye gayret ettik. Hükümetimizin sunduğu imkanları, ödenekleri en iyi şekilde kullanarak yatırıma dönüştürmeyi, vatandaşlarımıza verilen hizmetlerin niteliğinin yükselmesi, etkinliğinin artması, vatandaşımızın memnuniyetinin çoğalması, özellikle sessiz çoğunluğun sıkıntılarının azaltılması için gece gündüz çalıştık" dedi. Konuşmasında yaptığı hizmetlere değinen Coş şunları söyledi: 200'e yakın okul ve 3 bine yakın derslik olmak üzere eğitimden sağlığa, tarımdan bayındırlık hizmetlerine, güvenlikten din hizmetlerine kadar çok çeşitli hizmetlerin nitelik ve niceliğinin arttırılması için değerli mesai arkadaşlarımızla beraber çalıştık ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ettik. Her gelişin bir gidişi var, ayrılma vakti geldi. Devletimizin, devlet büyüklerimizin takdiriyle başka ile atanmış bulunuyoruz. Adana'da çalıştığımız süre içerisinde bir kısmı burada bulanan değerli arkadaşlarımızdan, halkımızın hemen hepsinden büyük ilgi ve destek aldık. Pek çok konuda istatistiksel olarak da ortaya çıktığı gibi çok iyi gelişmeler elde ettik. Özetle iyilikleri ve güzellikleri çoğaltmaya, kötülükleri azaltmaya odaklandık.

KAMU YARARINI GÖZETTİK
Görevi sürecinde her zaman kamu yararını ön planda tuttuğunun altını çizen Vali Coş, vicdanının bu konuda rahat olduğunu kaydetti. Coş'a, konuşmasının ardından valilik çalışanları tarafından tablo hediye edildi. Yemeğe, AK Parti Adana Milletvekili Fatoş Gürkan, kaymakamlar, savcılar, ilçe belediye başkanları, oda ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile öteki davetliler katıldı. Vali Coş, yemekten sonra davetlilerle tokalaşarak vedalaştı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Valilik çalışanlarından Vali Coş'a veda yemeği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN