Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sahibimiz var

Mersin İdmanyurdu Başkanı Ali Kahramanlı, "Biz artık yalnız değiliz. Arkamızda Valimizin ve Büyükşehir Belediye Başkanımızın bize verdiği büyük desteği hissediyoruz" dedi

Giriş Tarihi: 7.6.2014
Verdikleri büyük mücadele sonunda Süper Lig'e yükselme hedeflerini yakalamanın mutluluğunu hala yaşadıklarını söyleyen Mersin İdmanyurdu Başkanı Ali Kahramanlı, "Gerçekten çok zor ve meşakkatli bir süreçten geçtik. Önümüze çıkan engelleri aşmayı bildik. Yarıştan kopmamız için çabalayanlar oldu. Sonunda gülen biz olduk. Düne kadar sahibi olmayan bir kulüptük. Ama şimdi arkamızda Valimizin ve Büyükşehir Belediye Başkanımızın büyük desteğini hissediyoruz" dedi.

HEMEN HAREKETE GEÇİLDİ
"Artık sahibimiz var" sözünü neden söylediğini SABAH Güney'e anlatan Başkan Ali Kahramanlı, şöyle dedi: Türk futbolunun "Atom karıncası" Rıza Çalımbay ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'ı ziyarete gittik. Hocamız, futbolcuların kaldığı Macit Özcan Tesisleri'nin çok bakımsız olduğunu, antrenman sahasının yanındaki basketbol sahasının ise fitness salonuna dönüştürülmesinin çok yararlı olacağını söyledi. Sayın Kocamaz derhal talimat verdi.

ÇOK DUYGULANDIM
Görevliler harekete geçti. Mimar gece yarısı tesise gidip inceleme yaparken, otelinde kalan hocamızı tesislere davet edip ne istediğini sordu. Rıza hocanın talepleri doğrultusunda çalışmaların en kısa zamanda yapılacağını söylediler. Bu duruma tanık olunca bir kulüp başkanı olarak çok duygulandım. İlk kez arkamızda bizi destekleyen gerçek bir sahibimizin olduğu kanısına vardım. Valimiz de aynı duygu içerisinde. Her sorunumuzun çözümü için büyük gayret gösteriyor. Mutluyuz.

BÜYÜK BİR CAMİAYIZ

Mersin İdmanyurdu'nun Süper Lig'e çıkmasıyla sadece Mersin'in değil Adana'nın da Süper Lig'e çıkmış olduğunu ifade eden Ali Kahramanlı, "Bölgenin gururu olmanın ağır yükü omuzlarımızda. Süper Lig'de kalıcı bir takım olmak istiyoruz. Bu yüzden maddi yönden güçlü olmalıyız. Mersin Arena'nın bize verilmesini istiyoruz. Loca ve kombine satışlarımıza büyük ilgi gösterilmesini arzu ediyoruz. Birlik ve beraberlik olduğu sürece biz de kalıcı takım olma hedefini yakalarız" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sahibimiz var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN