Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Melih ABİ: Adnan Menderes Bulvarı ile ilgili şikayet var

Giriş Tarihi: 19.6.2014
Adana'dan Halime İspir Bozkurt isimli okurumuz göl kenarı ile ilgili sıkıntısını dile getirdi. Diyor ki; "Göl kenarında yani Adnan Menderes Bulvarı'nda barakalı esnaflar oradaki kaldırımları ve çeşitli ağaçları sahiplenerek insanların oturmasını engelliyor. Uyaran kişilere de şiddet uyguluyorlar. Yine burası yürümek için ideal bir yer. Kaldırımları işgal ederek insanların geçmesine mani oluyorlar. İtiraz edecek olursak hemen tersliyorlar, bunu bizzat eşimle birlikte yaşadım. Yine göl kenarında yol boyunca hiç musluk bulunmuyor. Bu konuda da ilgililer duyarlı davranırsa memnun olacağız." Okurumuzun şikayetini köşeme taşıdım. Umarım dikkate alınır.

TADİLAT İYİ AMA KALİTE VAR MI?
Adana'dan bizi telefonla arayan okurumuz yeni düzenlenen alanlarla ilgili malzemenin çok kötü kullanıldığını belirterek, "Büyüksaat civarında tadilat çalışmaları yapılıyor. Zaten geç kalındığı için bir hayli de eleştirildi. Burası ile ilgili gerek valimiz gerekse belediye başkanımız ziyaretlerde bulundu. Mutlaka bilgi almışlardır. Çalışmanın hızlanması konusunda talimatlar vermişlerdir. Ama kaliteye dikkat etmişler mi? Onu ben de merak ediyorum. Örnek verecek olursak kısa süre önce tamamlanan Metro Sokağı olarak bilinen cadde. Kısa zamanda dökülüyor. İşçilik ve kullanılan malzeme çok kötü. Bir dünya para harcandı. Kısa sürede dökülmeye başladı. Kontrol mekanizması nasıl çalışıyor?" dedi. Okurumuz şikayetini bize aktardı. Köşemize taşıdık, kontroller sırasında kaliteye dikkat ediliyor mu? Bunu biz de merak ediyoruz.

Yaşadığınız kentte, oturduğunuz mahalle ve sokakta hangi sorunu yaşıyorsanız bana yazın, çözüm bulalım Fax: 0322 459 84 20

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih ABİ: Adnan Menderes Bulvarı ile ilgili şikayet var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN