Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çağdaşkent'te isyan

Giriş Tarihi: 20.6.2014

Toroslar Belediyesi'ne bağlı Çağdaşkent Mahallesi sakinleri, 10 yıldır hiçbir hizmet göremediklerini öne sürerek, "Hâlâ yol sıkıntımız var" dedi

Mersin'in Toroslar ilçesine bağlı Çağdaşkent Mahallesi sakinleri, belediyenin 10 yıldır yeterli hizmet getirmediğini öne sürerek, "Adı çağdaş ama son derece ilkel bir mahalle. Toroslar Belediyesi 10 yıldır yeterli hizmeti getirmedi. Hâlâ yol sorunumuz var. Kaldırımlarımız hiç yok denecek gibi. Başkan Hamit Tuna, 'Her yere eşit hizmet götüreceğiz' diyordu ama mahallemizin haline bakılırsa başkanın verdiği sözlerin hepsi hayal gibi" dedi.

BAŞKAN DUYARLI OLMALI

Yol ve kaldırım çalışmalarının yıllar önce yapıldığını ancak bugüne kadar hiçbir bakım ve onarım görmediğini ifade eden mahalle sakinlerinden Canan Güven, "Biz de her vatandaş gibi en doğal hakkımız olan belediye hizmetlerinden yararlanmak istiyoruz. Başkan Tuna seçimden önce bir yığın vaatte bulundu ama şu güne kadar hiçbir hizmet yapılmadı. 10 yıldır görevde olan Başkan Tuna'nın daha duyarlı olmasını bekliyoruz" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çağdaşkent'te isyan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN