Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Turizm mezunları

Karataş Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Konaklama İşletmeciliği Bölümü yeni mezunlarını verdi

Giriş Tarihi: 21.6.2014
Çukurova Üniversitesi Karataş Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Konaklama İşletmeciliği Bölümü bu yıl 8. mezunlarını verdi. Karataş Kampusu'nda düzenlenen törene, Çukurova Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Azmi Yalçın, Kaymakam Mustafa Kılıç, Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Fikret Dülger, Konaklama İşletmeciliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Mehmet Cihan Yavuz, öğrenciler ve aileleri katıldı.

ÖZTÜRK KONUŞTU

Törende ilk konuşmayı mezun olan öğrenciler adına öğrenci temsilcisi Tamer Öztürk yaptı. Öğrenci temsilcisini takiben sırasıyla, mezun olan öğrencilerin danışmanı ve Yüksekokul Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Oya Berkay Karaca, Bölüm Başkanı Doç. Dr. Mehmet Cihan Yavuz, Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Fikret Dülger ve Rektör yardımcısı Prof. Dr. Azmi Yalçın açılış konuşmaları yaptı.

PLAKET VERİLDİ
ÇÜ Karataş Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Konaklama İşletmeciliği Bölümü'nü birincilikle bitiren öğrenciye Prof. Dr. Azmi Yalçın, bölümü ikincilikle bitiren öğrenciye Karataş Kaymakamı Mustafa Kılıç ve bölümü üçüncülükle bitiren öğrenciye Doç. Dr. Fikret Dülger plaket ve çiçek takdim etti. Bölüm birincisinin kütüğe isim çakma merasiminin ardından, tüm mezun olan öğrencilere mezuniyet belgeleri dağıtıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Turizm mezunları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN