Kadın yöneticiden "delikanlı" tehdidi

Adana'da bir apartman yöneticisi ile müteahhidi arasında tartışma çıktı. Karakolda biten tartışmada yönetici Fehime Yerlikaya'yı sakinleştirmek zor oldu

Adana'nın Çukurova ilçesine bağlı Yurt Mahallesi 71319 Sokak'ta bulunan Kurtuluş Sitesi'nin yöneticisi Fehime Yerlikaya ile müteahhit Kadir Özkan arasında kapıcı dairesi yüzünden tartışma çıktı. Müteahhidin, daireye kapı takılmasını engellemek için aracını park etmek isterken, olaya engel olmak isteyen Onur Umak'a çarparak yaralanmasına yol açtığı iddia edildi. Bu arada yönetici ile müteahhit arasında ağız dalaşı yaşandı. Polis, iki tarafı karakola götürdü.

KİRAYA VERMEK İSTEDİ
İddiaya göre, müteahhit Kadir Özkan, Kurtuluş Sitesi'nin içinde bulunan üç blokun hepsine birer kapıcı dairesi yaptı. Siteye yönetici seçilen Fehime Yerlikaya, kapıcı dairelerinden birisinde tadilat yaparak kiraya vermek istedi. Buna karşı çıkan müteahhit Kadir Özkan, bu durumun kat maliki yönetmenliğine aykırı olduğunu söyledi. Ancak yönetici Yerlikaya tadilata devam etti. Daireye kapı takılacağı zaman müteahhit Kadir Özkan aracıyla geldi ve engel olmak isteyen Onur Umak'a çarptıktan sonra kapı önüne park edip gitti.

KRALINA GİT ŞİKAYET ET
Tadilat işlerini yapan Onur Umak'ın hafif yaralandığını görenler 112 Acil Servis'e haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, kapı önünde park etmiş araç olduğundan yaralıya müdahale edemedi. Bu arada müteahhit Kadir Özkan'ın karakola gittiği anlaşıldı. Olayı duyunca gelen yönetici Fehime Yerlikaya, "Bu arabayı hemen çekin. Ben delikanlı istiyorum. Varsa bir delikanlı gelsin ben buradayım. Erkeklik lafla olmaz, gelsene, ben buradayım" diye bağırdı. Müteahhidin şikayetçi olduğu yönetici Fehime Yerlikaya, "Kralına şikayet et" diye tepkisini sürdürdü. Olay yerine gelen müteahhit aracını biraz ileri alınca yaralı şahıs çıkartıldı ve hastaneye kaldırıldı. Polis tarafları karakola götürdü.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kadın yöneticiden "delikanlı" tehdidi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN