Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Melih ABİ: Sokak lambası ayladır yanmıyor şikayetlerimiz dikkate alınmıyor

Giriş Tarihi: 23.6.2014
Adana'dan okurumuz Muhittin Avcı bir sokak lambası şikayetinden yakınıyor. Diyor ki; "Seyhan ilçesine bağlı Şakirpaşa semtinde 42115 Sokak No 11'de ikamet ediyorum. Yaklaşık bir ay kadar önce babam sizin köşenize sıkıntımızı iletmişti. Değerlendirdiniz ama sorun çözülmedi. Bir de ben yazmak istedim. Sokağımızda bir tane elektrik direği var, lambası aylardır yanmıyor. Konuyu size aktardık, ayrıca BİMER'e de ilettik. Şu ana kadar gelip ne lambayı taktılar ne de sokağımız aydınlanıyor. Bazen düşünüyoruz. Acaba bizim mahallemiz hizmet alanından çıkarıldı mı diye? Başka mahallelerden geçerken dikkatimizi çekiyor. Gündüz onarım yapılıyor, şikayetler hemen gideriliyor. Sorun bizde mi acaba diye merak ediyoruz." Okurumuzun sokak lambası şikayetini yine yazıyorum. Umarım sokak aydınlığa kavuşur.

TEMİZLİK EKİBİNE TEŞEKKÜR
Adana'dan bir okurumuzun temizlik ile ilgili teşekkürü var. Yurt Mahallesi Şehitler Parkı'nda dalları budanan palmiye ağaçlarının dallarının çimlerin üzerinde görüntü kirliliğine neden olduğunu belirtiyor ve "Ben bu durumu görünce Seyhan Belediyesi'ni aradım. Konuyla yakından ilgilenen başta Metin Bey ve arkadaşları görevlilere talimat verdi. Kısa bir süre sonra ekip parka geldi. Traktör ile birlikte gelen görevliler palmiye yapraklarını araçlara yükleyip götürdüler. Bu duyarlı davranışından dolayı belediye yetkililerine ve görevlilerine teşekkür ediyorum" diyor. Biz de sorumlu yöneticilere okurlarımız adına teşekkür ediyoruz.

GÜLMECE
Arkadaşı Karadenizliye sormuş: "Yalnızken kendi kendine konuşma huyun var mıdır?" "Ben kendi kendime konuşmam" demiş Karadenizli. "Adamı gözümün önüne getiririm, öyle konuşurum."

Yaşadığınız kentte, oturduğunuz mahalle ve sokakta hangi sorunu yaşıyorsanız bana yazın, çözüm bulalım Fax: 0322 459 84 20

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih ABİ: Sokak lambası ayladır yanmıyor şikayetlerimiz dikkate alınmıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN