Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ademirspor'da yönetim düştü

Adana Demirspor'un dün yapılan olağanüstü genel kurulu ertelendi. Selahattin Aydoğdu başkanlığındaki yönetim düştü, kulübü divan heyeti devraldı

Giriş Tarihi: 24.6.2014
Adana Demirspor'un olağanüstü genel kurulu dün ikinci kez ertelendi. Sheraton Otel'de yapılan ve Divan Başkanlığını Edip Gülnar'ın üstlendiği genel kurula üyeler tam kadro katıldı. Kongre üyelerine seslenen Gülnar, Büyükşehir Belediyesi'nin destekleriyle güçlü bir yönetimin oluşacağını belirterek, genel kurulu Cuma günü saat 15.00'te aynı yerde yapmak üzere izin istedi. Üyelerin izin vermesi üzerine genel kurul ikinci kez ertelenmiş oldu.

AYDOĞDU YÖNETİMİ DÜŞTÜ
Genel kurula katılan üyelerin erteleme talebini kabul etmesinden sonra Başkan Selahattin Aydoğdu, yönetim ve denetim kurulu raporunu okudu. Bun andan itibaren kulübün yönetimi Edip Gülnar, Behiye Evin Polat, Ahmet Güray Parmaksız ve Salih Göknar'dan oluşan divan heyetine geçti. Kongrede ayrıca tüzüğün iki maddesinde değişiklik yapıldı. Buna göre, üye aidatları 2014 yılından itibaren 300 TL'den 100 TL'ye düşürülmesi, kadın üyelerden ise 50 TL alınması kararlaştırıldı.

TOPLAM BORÇ AÇIKLANDI
Kulübün toplam borcu faizsiz 18 milyon 890 bin TL olarak açıklanırken, denetim kurulu raporunu okuyan Emin Yumuşak, "Selahattin Aydoğdu başkanlığında 6 ay önce göreve geldik. Kulübü devir aldığımızda toplam borç 17 milyon 922 bin TL idi. Bu kongre Adana Demirspor kulübü için bir milat olacaktır. Başkanımıza medyadan, internet basından, sosyal siteler üzerinden çok büyük hareketler edildi. Kebapçılığı, konuşması ile dalga geçildi, hakaretler edildi. Biz bunları hak etmedik" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ademirspor'da yönetim düştü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN