Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Polislere 'çocuk' ödülü verildi

Giriş Tarihi: 26.6.2014
Mersin Valiliği tarafından desteklenen ve Mersin İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Sosyal Destek Projeleri'nde (SODES) görev alarak çocukların kişisel gelişimine katkıda bulunan polis memurları, Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu tarafından ödüllendirildi. Güzeloğlu, SODES'in Mersin'in ve Mersinlilerin geleceğine çok önemli katkı ve kazanımlar sağladığını söyledi.

KATKILARI BÜYÜK OLDU

Türkiye'nin en büyük zenginliğinin genç nüfusu olduğunu belirten Güzeloğlu, "Genç nüfus ile bütünleşen çocuklarımızın geleceğe hazırlanması sürecini ne kadar iyi yönetirsek, eğitim başta olmak üzere onlarla ilgili öncelikleri ne kadar doğru belirler ve ne kadar doğru yaklaşım sergilersek o denli geleceği kazanmış olacağız" dedi. İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü'nün öneminin bu noktada ortaya çıktığını aktaran Güzeloğlu, "Son 4 yılda Sosyal Hizmet Projeleri kapsamında İl Emniyet Müdürlüğümüzün çalışmaları çok güzel ve özel kazanımlar sağladı" diye konuştu.

YENİ PROJELER VAR
İl Emniyet Müdürü Bahar ise Sosyal Destek Projeleri kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü'nün projelerini başarıyla sonuçlandırdığını dile getirdi. Bahar, "Yaz döneminde devam eden projelerimiz olacak. Çocuklarımıza yönelik futbol okulu projemiz var. Gerek çocuklarımıza destek olmak ve gerek personelimizin motivasyonunun arttırılması konusunda katkıları ve destekleri için Valimize şükranlarımızı sunuyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Polislere 'çocuk' ödülü verildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN