Türkiye'nin en iyi haber sitesi

2023 hedeflerine katkı sağlamayı sürdürüyoruz

Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, "ÇKA olarak Türkiye'nin 2023 hedeflerine ulaşmasında büyük katkı sağlıyoruz" dedi

Giriş Tarihi: 2.7.2014
Çukurova Kalkınma Ajansı Haziran ayı toplantısı Mersin Valiliği'nde Vali Hasan Basri Güzeloğlu başkanlığında yapıldı. Adana Valisi Mustafa Büyük'ün de katıldığı toplantıda konuşma yapan Güzeloğlu, "Çukurova Kalkınma Ajansı olarak Türkiye'nin 2023 hedeflerine ulaşmasında büyük katkılar sağladık ve sağlamaya devam edeceğiz" dedi.

EN ÖNEMLİ SEÇENEK

Güzeloğlu, "Adana Valimiz Mustafa Büyük, hem Adana Valiliği görevinde hem de Çukurova Kalkınma Ajansı yönetimindeki sorumluluğu çerçevesinde engin tecrübesiyle hayırlı ve güzel hizmetleri bölge ile buluşturacaktır" dedi. Türkiye'nin ilk kurulan ajansı olan Çukurova Kalkınma Ajansı'nın çok önemli projelere imza attığını sözlerine ekleyen Güzeloğlu, "Özellikle Çukurova'nın her iki büyük kentinin, Çukurova üst başlığında Türkiye'nin yatırım, kalkınma ve gelişme ve buna dönük planlamasındaki en önemli seçenek olduğunun bilincindeyiz" diye konuştu.

AJANSLARIN ÖNEMİ BÜYÜK
Adana Valisi Mustafa Büyük ise "Ajansların bölgesel olarak kalkınmaya verecekleri katkı yanında bölgemizin gelişmesini iyileştirme adına yapacakları çalışmalar çok önemlidir. Türkiye'de kurulan ilk ajans olan Çukurova Kalkınma Ajansı, ümit ederim, kurumsal yapısını tamamlamış ve kapasitesini arttırmış bir şekilde yeni dönemdeki hizmetlere katkısı en üst düzeyde olacaktır" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
2023 hedeflerine katkı sağlamayı sürdürüyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN