Forum ile üniversite aynı projede buluştu

Giriş Tarihi: 3.7.2014

Mersin'de Forum AVM, Toros Üniversitesi ve Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) işbirliğiyle yürütülen 'Bir Fark Yarat' projesiyle 40 mağaza çalışanına eğitim verildi

Forum Mersin Alışveriş Merkezi ile Toros Üniversitesi'nin, perakende sektöründe bilinçli bir ekibin oluşması ve kaliteli hizmet sunmak adına hazırladığı ve Mersin Ticaret Ve Sanayi Odası'nın (MTSO) destek verdiği 'Bir Fark Yarat' projesi kapsamında 40 mağaza çalışanına eğitim verildi. Ekip ruhunu güçlendirmek ve mağazacılık bilgisini artırmak amacıyla gerçekleşen çalışmada, Toros Üniversitesi öğretim üyeleri Prof. Dr. Kamuran Elbeyoğlu ile motivasyon eğitimi, Yardımcı Doç. Dr. Esmeray Yoğun ile iletişim eğitimi, Yardımcı Doç. Dr. Aslıhan Yavuzalp ile satış teknikleri eğitimi yapıldı.

GÜZEL PROJE

Forum Mersin'de düzenlenen programda konuşan Genel Müdür Erol, projenin çok güzel olduğunu ifade ederek, "İnsanlar, kişiler ya da kurumlar bir fark yaratabildikleri ölçüde başarılı olabilirler. Baktığınızda bu hizmet sunan bir kurumda olsa, bir kâr merkezi de olsa fark yaratmak zorunda. Zaten projenin adı da 'Bir Fark Yarat.' Beni inanılmaz heyecanlandıran bir proje. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

ÇIĞ ETKİSİ YAPACAK
Toros Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tayyar Şen ise gerçekten bir fark yarat teriminin kulağa çok güzel geldiğini belirterek, "Çünkü insanda yarattığımız fark katlayarak büyüyecek ve çığ etkisi yapacak bir fark olacak. Her üniversite mutlaka diploma eğitimi veriyor. Dokunduğu zaman mutlaka bir fark yaratacaktır ve bu yarattığı fark ile ortaya çıkan zenginlik hepimizin olacaktır" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Forum ile üniversite aynı projede buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN