Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Geleneksel Sanko iftarları başladı

Sanko Holding'in geleneksel olarak çalışanları için düzenlediği iftar yemekleri Gaziantep Şato Restoran'da verilen yemekle başladı. Sanko iftarları, Ramazan ayı sonuna kadar farklı yerlerde devam edecek

Giriş Tarihi: 3.7.2014
Sanko Holding çalışanları, Konukoğlu Ailesi geleneği kapsamında iftar yemeklerinde bir araya geliyor. Sanko Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, "Çalışanlarla iftar yapma geleneğimiz, bir asrı aşkın süredir artan heyecan ve mutlulukla nesilden nesle taşınıyor" dedi.

"İŞTE SANKO AİLESİ"

Gaziantep Şato Restoran'da düzenlenen iftar yemeğinde konuşan Konukoğlu, "Paylaşmak mutluluktur" anlayışı ile düzenledikleri iftar yemeklerine Sanko çalışanlarının eş ve çocuklarının da katıldığını anımsatarak, salonu, "İşte Sanko Ailesi" olarak tanımladı.

ÇEKİLİŞ YAPILDI
Yemeğe katılanların müzik eşliğinde eğlenmesi sonrasında, çekilişle katılımcılara 5 yarım, 5 tam altın armağan edildi, Sanko'da 10, 15, 20 ve 25 yıldan beri çalışan personele, içerisine fotoğrafları işlenmiş kristal teşekkür plaketi verildi. Sanko iftar yemekleri, Ramazan ayı boyunca Sanko'nun yatırımlarının bulunduğu tüm illerde, holding yöneticilerinin de katılımı ile gerçekleştirilecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Geleneksel Sanko iftarları başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN