Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Uyum içinde çalışıyoruz

Yüreğir İlçe Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan'ı makamında ziyaret eden Adana Valisi Mustafa Büyük herkesle uyum içerisinde çalışacaklarını söyledi

Giriş Tarihi: 8.7.2014
Adana Valisi Mustafa Büyük, Yüreğir Kaymakamı Turgut Subaşı ile birlikte Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan'ı makamında ziyaret etti. Vali Büyük, Adana'daki görev süresi içerisinde bütün herkesle uyum içerisinde çalışacaklarını söyledi.

HAKLI OLARAK TALEP EDİYOR

Yüreğir Belediyesi birimlerini gezen Vali Büyük, Büyükşehir Yasası ile ilçe belediyelerinin görev ve sorumluluklarının arttığını belirterek, "Vatandaşlarımız köyden mahalleye geçtikten sonra şehirde ne hizmet varsa aynısını haklı olarak talep ediyor. Bu da belediyelerimize bir yoğunluk getiriyor" dedi.

BÜTÇE YETERSİZ

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ise ilçe nüfusunun şu anda 450 binin üzerinde olduğunu belirterek, "Geçen yıl gerçekleşen bütçemiz 84 milyon idi. Bizim ölçeğimizdeki diğer belediyeler bizim 3-4 katımız daha fazla bütçeye sahipler. Buna rağmen geçen 5 yıl süre içerisinde çok güzel çalışmalar yaptık. Kentsel Dönüşüm çalışmalarımız 9 ayrı mahallemizde devam ediyor" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Uyum içinde çalışıyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN