Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali Büyük'ten Kozan'a ziyaret

Adana Valisi Mustafa Büyük ile beraberindeki heyet Kozan ilçesinde ziyarette bulundu. Vali Büyük yapımı devam eden kültür merkezi ile devlet hastanesi inşaatı hakkında bilgi aldı

Giriş Tarihi: 8.7.2014
Adana Valisi Mustafa Büyük, Kozan ilçesine ilk ziyaretini gerçekleştirdi. Kozan Kaymakamı Avni Oral ile Belediye Başkanı Musa Öztürk'ü ziyaret eden Vali Büyük, yetkililerden brifing aldı. Vali Büyük yapımında son aşamaya gelen kültür merkezini gezdi. İnşaatı süren 200 yataklı Kozan Devlet Hastanesi'nin de bir an önce hizmete geçmesi için gayret edildiğini söyledi.

OSB'Yİ DE ZİYARET ETTİ

Vali Büyük ile beraberindeki heyet daha sonra Kozan Organize Sanayi Bölgesini gezdi. Vali Büyük burada tesisleri gezerek, yapılan faaliyetleri hakkında Kozan Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Fatih Aydın'dan bilgi aldı. Kozan Belediyesi ile Kozan Ticaret Odası'nın Organize Sanayi Bölgesine olan borçlarını bir an önce ödemelerini isteyen Büyük, "Hizmetlerin aksamadan yürümesi gerek" dedi.

AMACIMIZ MİLLETİMİZE HİZMET
Kozan Çarşısı'nda esnafla görüşen Büyük, onlarla sohbet etti, dertlerini dinledi. Tarihi Hoşkadem Camii'ni gezen ve camide 90 yaşındaki Mehmet Özsoy ile sohbet eden Vali Büyük, "Tüm kurumlarımızın tek amacı var; milletimize hizmet etmek. Bu uğurda kamu ve sivil toplum kuruluşlarımız ile işbirliği içerisinde çalışacağız" şeklinde konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Büyük'ten Kozan'a ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN