İzol yeni kitabını Güvenç'e imzaladı

Giriş Tarihi: 10.7.2014
Şanlıurfalı yazar Hamit İzol, dördüncü kitabı olan "Barış Sonrası Büyük Türkiye" kitabını okuyucularla buluşturdu. İzol, yeni kitabını Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç'e hediye etti. İzol, daha önce de Kürt'ün Türk Aşkı, Ağanın Akmayan Gözyaşları ve Aşiret başlıklarıyla 3 kitap yayınlamış ve çok satanlar arasına girmişti.

İKİ IRKIN KARDEŞLİĞİ
Barış sürecinin güzelliklerini kapsayan bu kitabını Şanlıurfa Belediye Başkanı Celalettin Güvence takdim eden Şanlıurfalı yazar Hamit İzol; "Sayın Başbakanımız tarafından başlatılan Barış Süreci'nin iyi bir noktaya gelmesi hepimizi sevindirmiştir. Bu sevincimizi biz de kitaplaştırarak halkımızın röportajları ve Türklerle- Kürtler arasında bin yıllık bir geleneğin olduğunu ta Selçuklular döneminden bugüne kadar Türklerle- Kürtlerin hiç birbirlerine düşman olmadığını gösterdik. Bu kitap aynı zamanda bu iki ırkın kardeşliğini de anlatıyor" dedi.

DAHA GÜZEL TÜRKİYE
Şanlıurfa' nın çok güzel bir dönem geçireceğine inandığını kaydeden İzol, yeni kitabını Başkan Güvenç'e takdim etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç de "İlimizin bu güzel insanını ilgiyle talep eden insanlardan birisiyim. Dördüncü kitabı 'Barış sonrası Büyük Türkiye' adlı eseri, barış üzerine, sevgi üzerine, kardeşlik üzerine, ihtiyacımız olan şeyler üzerine çok önemli mesajlar içeriyor. Bu her türlü takdirin üzerinde diye düşünüyorum. İnşallah bu çabalar sonuç verecektir. Çocuklarımız daha güzel bir dünyada daha güzel bir Türkiye'de yaşayacaklardır" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İzol yeni kitabını Güvenç'e imzaladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN