Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Zabıta Ramazan'da denetimleri artırdı

İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Ramazan ayı nedeniyle gıdaya yönelik denetimlerini sıklaştırdı. Zabıta, sorunlu işyerlerini affetmiyor

Giriş Tarihi: 10.7.2014
Ramazan ayında, gıda satışı ve üretimi yapan işletmelere yönelik denetimlerini sıklaştıran İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, işyerlerinde temizlik ve hijyen kontrolü yaptı. Halkın sağlığını korumaya yönelik yapılan denetimlerde, satışa sunulan yiyecek ve içeceklerin, imalatta kullanılan ürünlerin son kullanma tarihi de kontrol edildi. Belediye'nin sağlık memurunun da katıldığı denetimlerde, kurallara uygun olmayan işletmelere işlem yapıldı.

DİLENCİLERE PARA VERMEYİN

Kentin intizamı, halkın sağlığı ve huzuru için çalıştıklarını, vatandaşlardan bu konuda destek ve duyarlılık beklediklerini belirten Zabıta Müdürü Mehmet Uçucu, "Vatandaşlarımızdan duygu sömürüsünde bulunan, dilenciliği meslek edinenlere itibar etmemesini, sadaka vermemesini rica ediyoruz. Halkımızın sağlığını korumaya yönelik yaptığımız çalışmalarımızda da desteklerini bekliyoruz. Ramazan ayında denetimlerimizi arttırdık. Vatandaşlarımız aldıkları ürünlerin son tüketim tarihini mutlaka kontrol etsinler. Halkımız şikayetlerini bize bildirsinler" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Zabıta Ramazan'da denetimleri artırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN