Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şenlikler Gazze için iptal edildi

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, İsrail'in Filistin'e yönelik katliamları nedeniyle düzenledikleri Ramazan Şenlikleri programının iptal edildiğini söyledi

Giriş Tarihi: 16.7.2014
Adana'nın Ceyhan ilçesinde belediyenin düzenlediği Ramazan Şenlikleri etkinlikleri, İsrail'in Filistin'e saldırıları nedeniyle iptal edildi. Örnek bir karara imza atarak toplumun her kesiminin takdirini toplayan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, İsrail'in mazlum Filistin halkına karşı yeni bir katliam operasyonuna giriştiğini belirterek şöyle konuştu:

ŞİDDETLE KINIYORUZ
"İsrail, süregelen saldırılarına bir yenisini daha eklemiştir. Mazlum Filistin halkına karşı yeni bir bombalama, katliam operasyonuna başlamıştır. Yapılan saldırılarda birçok Filistinli şehit oldu, yüzlerce yaralı var. İlaç eksikliğinden dolayı yaralılara anında ve gerekli tıbbi müdahale yapılamıyor. Ceyhan Belediyesi olarak İsrail'i şiddetle kınıyoruz. Bu vesile ile düzenlediğimiz Ramazan Şenlikleri programımızı da yarıda keserek iptal ettik. Bu mukaddes ayda Müslümanlar Filistin'de katledilen kardeşlerine, çiğnenen insan haklarına sessiz kalmamalı Filistin halkına yapılan katliamları BM'nin, insafına terk etmemelidirler"
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şenlikler Gazze için iptal edildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN