Vali Mustafa Büyük Çukurovalılarla buluştu

Adana Valisi Mustafa Büyük, Çukurova Kaymakamlığı'nca düzenlenen iftar yemeğinde, şehit aileleri, gaziler ve vatandaşlarla bir araya geldi

Giriş Tarihi: 16.7.2014
Çukurova Kaymakamlığı, şehit aileleri, gaziler ve vatandaşların davetli olduğu bir iftar yemeği düzenledi. Park Zirve'de düzenlenen iftar yemeğine Vali Mustafa Büyük ve eşi Emine Hayriye Büyük, 6. Mekanize Piyade Tümen ve Garnizon Komutan Vekili Kurmay Albay Saim Bağcı, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Sabri Beytorun, Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar ve Çukurova Kaymakamı Mehmet Ali Özkan da katıldı.

ÇOCUKLARA PAMUK ŞEKERİ
Yemekte konuşan Çukurova Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, Ramazan'da aynı sofrayı paylaşmanın önemine vurgu yaptı. Vali Mustafa Büyük ise "Birlik, beraberlik, dayanışma ve yardımlaşma duygularının paylaşıldığı Ramazan ayında, sizlerle birlikte aynı sofrada buluşmaktan dolayı mutlu olduğumuzu ifade etmek istiyorum" dedi. Kamu kurum ve kuruluşları ile birlikte vatandaşa hizmet etmek için var olduklarını söyleyen Vali Büyük, vatandaşın mutluluk ve refahını yükseltmek için tüm kurulumlar ile birlikte hizmet edeceklerini dile getirdi. Vali Mustafa Büyük, iftar yemeğinde eşi Emine Hayriye Büyük ile birlikte vatandaşların bulunduğu masaları ziyaret ederek, onlarla sohbet edip, çocuklara da pamuk şekeri ve balon dağıttı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Mustafa Büyük Çukurovalılarla buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN