Gençlik merkezinin ücretsiz bağlama kursu çok sevildi

Giriş Tarihi: 19.7.2014
Gaziantep Şahinbey Belediyesi sanat, spor ve meslek edindirme kursları (ŞAHMEK) bünyesinde açılan bağlama kursu vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Her yaş grubundan toplam 85 kişinin katıldığı kurs 2 grup halinde 3 ay boyunca Kurbanbaba Gençlik Merkezi'nde devam edecek.

BAĞLAMA KURSU
Bağlama kursunun yaz boyunca devam edeceğini belirten Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, "Sosyal tesislerimizde açılan kurslarımız, gençleri ve kadınları sosyal hayatın içine alırken, aynı zamanda da meslek edinmelerini sağlıyor. Yaz tatilinde öğrencilerin boşta kalmaması, istekli olan vatandaşlarımızın da öğrenmesi için bağlama kursu açtık. Burada ayrıca özellikle küçük çocuklarımıza saz çalmayı öğretmeyi amaçlıyoruz" diye konuştu.

BU BİR FIRSAT OLDU

Kursiyerlerden Semiye Çetin ise önceden bağlamaya merakı olduğunu ifade ederek, "Şahinbey Belediyesi'nin bağlama kursu açtığını arkadaşlarımdan öğrendiğim zaman bu fırsatı kaçırmadım. Dışarıda ücretli olarak verilen bağlama kursuna burada ücretsiz olarak katılıyorum. Kurstaki ortam çok güzel, inşallah bu hızla devam edersek çok iyi bağlama çalabileceği
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gençlik merkezinin ücretsiz bağlama kursu çok sevildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN