Nefes aldıran düzenlemeler

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Alpaslan Türkeş Bulvarı'nda U dönüşü için yollar açınca trafik yoğunluğunda büyük rahatlama oldu

Giriş Tarihi: 19.7.2014
Kahramanmaraş'ta yıllardır çözüm üretilmediğinden içinden çıkılmaz bir hal alan şehir içi ulaşım, Büyükşehir Belediyesi'nin akılcı çalışmalarıyla rahatlamaya başladı. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Alpaslan Türkeş Bulvarı'na yaptığı müdahaleyle de bu bölgedeki trafik yoğunluğunu azalttı. Binevler yönünde U dönüşü için yollar açılınca, bulvardaki kilitlenmeler engellendi.

SIKINTI HIZLA AZALIYOR

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Erkoç'un kent içi trafik sorunlarının çözümü için harekete geçilmesi yönünde verdiği talimatlar yerine getirildikçe Kahramanmaraş'ta ulaşım sıkıntısı hızla azalıyor. Kahramanmaraşlıların hızlı ve konforlu ulaşımlarını sağlamaları için projeler hazırlatan Başkan Erkoç'un yükü trafik açısından ağır olan Alpaslan Türkeş Bulvarı üzerindeki U dönüş yollarının açılması Kahramanmaraşlılar tarafından memnuniyetle karşılandı.

ZAMANDAN TASARRUF
Vatandaşlar, daha önce araçlarıyla kırmızı ışıkta beklerken zaman ve yakıt harcamak zorunda kaldıklarını belirterek, U dönüşü yolları sayesinde büyük rahatlık yaşadıklarını söyledi. Belediye Başkanı Fatih Erkoç ise "Ulaşım hizmetleri için doğru çözüm ve doğru projelerimiz devam edecek. U dönüşlerle insanları kırmızı ışıkta beklemekten kurtarmış olduk. Kırmızı ışıkta gereksiz yere bekleyip zaman kaybeden ve trafik yoğunluğunu artıran sürücülerimiz artık istedikleri yere çok daha hızlı ve kolay gidecek" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nefes aldıran düzenlemeler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN