Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Öztürk: Halkımızın dertlerine ortağız

Giriş Tarihi: 19.7.2014

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, ekibiyle birlikte sürekli sahada olduklarını belirterek "Ceyhanlıların derdini paylaşıp, sevincine ortak oluyoruz" dedi

Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Ceyhanlı vatandaşlarla iç içe olmaya gayret ettiğini belirterek "Ceyhan gerek sahip olduğu nüfus gerek ekonomik değerleri açısından ülkemizin birçok ilinden büyük bir ilçe konumunda. Ayrıca son dönemlerde özellikle enerji alanındaki yatırımlardan dolayı da ayrı bir değer ve önem kazanmıştır. Nüfusu itibariyle birçok ilden büyük bir ilçemiz. Ekiplerimiz sürekli sahada. Biz de fırsat buldukça vatandaşlarımızın ziyaretine gidiyoruz. Onların taziyelerine katılıp acılarını paylaşıyoruz. Nişan ve düğün davetlerine icabet edip sevinçlerine ortak oluyoruz" dedi.

CEYHAN HIZLA GELİŞECEK

Yatırımcılara her türlü kolaylığın sağlanacağını belirten Başkan Alemdar Öztürk, "İlçemizin yıllardır iktidar nimetlerinden faydalanamaması büyük bir kayıptır. Ancak Ceyhan, bundan böyle Ak Belediyecilik ile buluşmuştur. Yaptığımız çalışmalar ve görüşmeler neticesinde birçok kamu yatırımını ilçemize getirmek için uğraş veriyoruz. Önümüzdeki yıllarda Ceyhan Adana'nın en hızlı gelişen ilçesi olacağı kanaatindeyim. Devam eden kentsel dönüşüm çalışmaları ve özel sektörün yapacağı yatırımlarla ilçemizin önü açılacaktır. İlçemizin gelişmesine yönelik yatırımlarda bulunmak isteyen yatırımcılara belediye olarak her türlü kolaylığı sağlamaya hazırız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öztürk: Halkımızın dertlerine ortağız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN