Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hakim ve savcılar iftarda buluştu

Adana Adliyesi'nde görev yapan yargı mensupları, iftarda bir araya geldi. Hakim ve savcılar yemekten sonra sohbet edip yorgunluk attı

Giriş Tarihi: 21.7.2014
Adana Adliyesi'nde görev yapan hakim ve Cumhuriyet savcıları, düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. İftar yemeğine yoğun ilgi gösteren yargı mensupları, iş temposundan bir nebze olsun sıyrılıp bol bol sohbet ederek güzel havanın tadını çıkardı. Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, yargı mensuplarının adliye dışında da bir araya gelmesinin önemine vurgu yaptı.

İFTAR YEMEĞİ
Adana Cumhuriyet Başsavcılığı ve Adana İlk Derece Mahkemesi Komisyon Başkanlığı'nın organize ettiği iftar yemeğine, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, Komisyon Başkanı Mehmet Kaya, Adana Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Sabri Beytorun, HSYK Başmüfettişi Arif Sami Kaya, Cumhuriyet Başsavcı Vekilleri, hakim, savcı, eş ve çocukları katıldı.

SOHBET ETTİLER
Güney Marina'daki iftar yemeğine yoğun ilgi gösteren yargı mensupları, göl manzarası eşliğinde iftar yapıp güzel havanın tadını çıkardı. İş temposundan bir nebze sıyrılan hakim ve savcılar, işin stres ve yorgunluğunu da atma imkanı buldu. Adliye dışında görüşme fırsatı bulan yargı mensupları, bol bol sohbet edip güzel vakit geçirdi. Başsavcı Vekili Mehmet Arıkan da, yemek boyunca misafirlerle tek tek ilgilendi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hakim ve savcılar iftarda buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN