Spora doyacaklar

Yüreğir Belediyesi ücretsiz yaz okulu başlıyor. 4 Ağustos tarihinde toplanacak olan gençler futboldan tekvandoya bir çok branşta eğitim alacak

Giriş Tarihi: 24.7.2014
Adana'da Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Kültür Evlerinde başlayacak olan Yaz Okullarına 13-17 yaş arası bütün öğrencilerin katılabileceğini belirterek, "Burada öğrenciler tekvando, satranç ve futbolun yanında sosyal etkinliklerinden faydalanacaklar. 4-29 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan yaz okullarına bütün öğrencilerimizi bekliyoruz" şeklinde konuştu.

İKİNCİSİ DÜZENLENİYOR
Bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan Yaz Okullarında amacın çocukların boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamak olduğunu belirten Başkan Çelikcan, "Okulların tatile girmesiyle çocuklarımız boş kalıyorlar. Çocuklarımızın boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamak, kötü alışkanlıklara bulaşmaması amacıyla bu kursları düzenliyoruz" dedi.

BÜYÜK TALEP VAR
Başkan Çelikcan, kurslara büyük talep olduğunu söyleyerek, "Yüreğir'de gençlerimizin sporla buluşması adına elimizden geleni yapıyoruz. Ne kadar çok çocuğumuza ulaşabilir onları sporla buluşturabilirsek hedefimize ulaştırmış olacağız. Yaz boyunca devam edecek olan kurslarımız sonunda geleceğimizin teminatları spora doyacaklar" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Spora doyacaklar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN