Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Binlerce Midyatlı vatandaş seçimde 'Erdoğan' diyecek

Giriş Tarihi: 26.7.2014

21'inci Dönem Mardin Milletvekili Veysi Şahin, 10 bin kişilik bir aile olarak Cumhurbaşkanlığı seçiminde 'Erdoğan' diyeceklerini söyledi

21. Dönem Mardin Milletvekili Veysi Şahin, Midyatlı kanaat önderleri, sivil toplum temsilcileri, eski belediye başkanları, eski belde belediye başkanları, eski köy muhtarları, mahalle muhtarları ve çok sayıda davetlinin katıldığı iftar programı düzenledi. Şahin barış sürecinin devamı için 10 Ağustos'ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçiminde tüm aile olarak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı desteklemeye karar verdiklerini söyledi. Cumhurbaşkanlığı seçimi için sürekli istişare halinde olduklarını belirten Veysi Şahin, "Akil insanlarımızla, kanaat önderlerimizle, muhtarlarımızla önceki dönem belediye başkanlarımızla, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlarımızla yaptığımız görüşmelerde; barış ve kardeşlik projesinin devamı için, akan kanın ve dökülen gözyaşlarının dinmesi için, çift başlı bir yönetim olmaması için, ülkemizde sağlanan ekonomik istikrarın devamı için, Cumhurbaşkanı adayı olan Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın desteklenmesi gerektiğine inanıyorum" dedi.

ÜÇ MAYMUNU OYNUYORLAR
Ortadoğu ülkelerinde yaşananlara da değinen Veysi Şahin, "İsrail'in Gazze'de sivilleri de hedef alan bombardıman sonrası, başlattığı kara ve deniz harekâtına maalesef batı dünyası adeta seyirci kalmakta ve üç maymunu oynamaktadır. Kadın, çocuk ve yaşlı demeden yüzlerce insanın ölümüne yol açan İsrail, batıdan sert tepkiler almadığı için adeta, şımarık bir çocuk gibi sorumsuz davranmakta ve katliamlara devam etmektedir. İsrail'in hedefi ittifakı bozmaktır" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Binlerce Midyatlı vatandaş seçimde 'Erdoğan' diyecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN