Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erdemli'deki sorunlar dev projelerle bitecek

Giriş Tarihi: 27.7.2014

Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Erdemli'nin mevcut sorunlarını bildiklerini ve bunların çözümüne yönelik büyük projeler hazırlandığını söyledi

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Erdemli ilçesinde temaslarda bulundu. Erdemli Kaymakamı Osman Taştan'ı ziyaret ederek ilçenin sorunları hakkında bilgi alan Başkan Kocamaz, daha sonra partisinin ilçe teşkilatını ve Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu'yu makamında ziyaret etti. Başkan Kocamaz muhtarlarla yaptığı toplantıda köylerin yol, asfalt, içme suyu ve kanalizasyon gibi önemli sorunlarını tespit ettiklerini ve bunlarla ilgili çalışma yaptıklarını kaydetti.

BÜTÇEYE PARASI KONUYOR

Önemli tarihi ve turistik eserlerle, birçok yerli ve yabancı turisti çeken sahillere sahip olan Erdemli'de, turizmin daha da gelişmesi için proje üretilmesi gerektiğini ifade eden Başkan Kocamaz, turizmin gelişmesinin istihdamı da arttıracağını vurguladı. 2014 yılı bütçesi yapılırken, sadece 4 merkez ilçe için pay ayrıldığını ifade eden Başkan Kocamaz, "2015 mali yılı bütçesine 13 merkez ilçemizin sorunlarını çözecek parayı koyuyoruz. Bu arada gücümüz yettiğince ilçelerimizin bazı sıkıntılarını çözüyoruz " dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdemli'deki sorunlar dev projelerle bitecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN