Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erdoğan seçildiğinde Türkiye kazanacak

Giriş Tarihi: 31.7.2014
10 Ağustos'ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçiminin Türkiye için bir dönüm noktası olduğunu vurgulayan eski Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk, ülkemizin birçok açıdan tarihi bir seçime gittiğini açıkladı. Öztürk, halkın ilk kez kendi cumhurbaşkanını seçmesi bakımından 10 Ağustos'un çok önemli bir tarih olduğuna dikkat çekti.

ERDOĞAN'NIN ADAYLIĞI ÖNEMLİ

12 yılda halkın bağrına bastığı ve Türkiye'nin sorunlarına hakim olup çözüm üreten Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın aday olmasının da ayrı bir önem ve değer taşıdığını anlatan Öztürk, "Dolayısıyla Türkiye'nin her meselesine vakıf ve çözümünü bulan Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın seçilmesiyle Türkiye'nin başarıları katlanarak devam edecektir" dedi.

KAZANAN TÜRKİYE OLACAK

Başbakan Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı seçilmesiyle kazananın Türkiye olacağını söyleyen Öztürk, "Sayın Recep Tayyip Erdoğan'nın Cumhurbaşkanlığıyla Türkiye'nin 2023 hedefi de tescillenmiş olacak. Sadece Türkiye değil dünya barışı kazanmış olacak. Bütün bunların yanında tüm mazlum milletlerde moral bulmuş olacak" diye konuştu
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan seçildiğinde Türkiye kazanacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN