Başkan Erkoç'tan çarşılarda denetim

Çarşılarda esnafla bir araya gelen Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Erkoç, Mazman ve Kazaz çarşılarındaki restorasyonun bir an önce bitirilmesini istedi

Giriş Tarihi: 1.8.2014
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Genel Sekreter Yardımcısı Murat Demir, İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Melike Özdemir ile birlikte kent merkezindeki, tarihi çarşıları ziyaret etti. Saraçhane, Mazman, Hışırhan, Taşhan, Kapalı Çarşı, Bakırcılar, Semerciler, Kuyumcular Çarşılarını tek tek dolaşan Erkoç, esnafla da sohbet etti.

SORUNLARI DİNLEDİ
Çarşı esnafının sorunlarını dinleyen ve Büyükşehir Belediyesi'nden beklentilerini soran Erkoç çarşı esnafı ve çarşıda alışveriş yapan vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Restorasyon çalışmaları devam eden Mazman ve Kazaz Çarşıları hakkında teknik heyetten bilgiler alan Büyükşehir Belediye Başkanı Erkoç, ekiplerden çalışmaların bir an önce bitirilmesini ve esnafın mağduriyetlerinin bir an önce giderilmesi yönünde talimat verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Erkoç'tan çarşılarda denetim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN