Astım ömür boyu sürüyor

Gaziantep turizmine TÜRSAB'dan katkı

Giriş Tarihi: 2.8.2014
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) arasında Gaziantep'in turizmini ve kongre merkezlerini geliştirmek amacıyla bir komisyon oluşturuldu. Önümüzdeki aylarda çalışmalara başlayacak komisyon Gaziantep'te turizmin geliştirilmesi için yapılacak ve kongre turizminde Gaziantep'in bölgede lider konuma gelmesi için projeler üretecek.

BAŞARAN ULUSOY DA GELDİ

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve TÜRSAB arasında gerçekleştirilecek olan projenin ilk toplantısı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin başkanlığında yapıldı. TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy ve heyetinin hazır bulunduğu toplantıda Başkan Şahin, heyete Gaziantep ile ilgili bilgiler aktardı. Şahin, yapılan toplantı sonrasında TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy ve heyetine Gaziantep'in turizm bölgelerini yerinde tanıttı.

TURİZME AÇIK BİR KENT
TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy ve beraberindeki heyete Gaziantep'in turizme açık bölgelerini gezdiren Şahin, TÜRSAB yetkililerinin Gaziantep'ten memnun kaldıklarını aktardı. Başta Alleben Göleti, Hışva Hanı, Bey Mahallesi, Kale çevresi gibi Gaziantep'e özgü yaşam biçimi ve Antep evlerini yerinde gören TÜRSAB ekibi, Gaziantep'in turizme açık bir kent olduğu görüşünde birleşti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Astım ömür boyu sürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN