Off-Road nefes kesti

Gaziantep Off- Road Kulübü (GAZOFF) düzenli olarak gerçekleştirdiği gezilerin yanında yarışmalarda elde ettiği derecelerle de dikkat çekiyor

Giriş Tarihi: 4.8.2014
Mücadele, heyecan, adrenalin hepsi Off Road'da. Gaziantep Off Road Kulübü (GAZOFF) düzenlediği etkinliklerle doğa tutkunlarını sporla buluşturuyor. Sabah erken saatte bir araya GAZOFF üyeleri sıcak soğuk yağmur çamur demeden takım halinde gezilere çıkıp, engelleri büyük bir heyecan ve tutku ile aşıyorlar.

TAKIM HALİNDE ÇALIŞIRIZ

GAZOFF Dönem Başkanı Mehmet Nuri Turan, her 4x4 aracın offroad aracı olmadığını, her offroad yapıyorum diyenin de GAZOFF üyesi olmadığını söyledi. Turan, GAZOFF üyelerinin bireysel olarak geziye çıkmadığını ve ekip olarak hareket ettiğini dile getirdi. Turan, grup olarak şehir merkezinde değil, doğayla iç içe spor yaptıklarını söyledi. Off-Road keyfi gezilerle olduğu kadar yarışmalarla da devam ediyor. Gaziantep Off-Road Kulübü düzenli olarak gerçekleştirdiği gezilerin yanında yarışmalarda elde ettiği derecelerle de dikkat çekiyor. Son olarak Kahramanmaraş Kılavuzlu mevkiinde yapılan yarışmaya GAZOFF 18 araç 30 pilot ile katıldı. Yarışmada GAZOFF adına 9 araç yarışırken, kategorilerde gelen dereceler sevinç yarattı. S3 ve S4 kategorilerinde kupayı kaldıran Murat Şerbetçi, Fatih Elbistan ve Orkun Balat Gaziantep'e başarıyla döndü.

DERECEYE DOYMADILAR
S3 kategorisinde, Osmaniye'den Kemal Arıcan birinci, Gaziantep'ten Murat Şerbetçi ve co-pilotu Serkan Ünverdi ikinci, Fatih Elbistan ve copilotu Cahit Kaysı üçüncü oldu. S4 kategorisinde ise Alanya'dan Adil Müftüoğlu birinciliği, Gaziantep'ten Orkun Balat ve co-pilotu Caner Sağlamcı ikinciliği elde etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Off-Road nefes kesti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN