Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bakan Veysel Eroğlu Payaslıları unutmadı

Giriş Tarihi: 7.8.2014
Hatay'daki inceleme ve temaslarının ardından Payas'ı da ziyaret eden Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, ilçenin sorunları hakkında bilgi aldı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Payas'ın ilçe olduğunu anımsatan ve teşekkür eden Belediye Başkanı Bekir Altan, Başkan Eroğlu'ndan ilçenin sorunlarının çözümü konusunda yardımcı olmasını istedi.

"SELAM GETİRDİM"
Payas'ın her şeye layık olduğunu vurgulayan Bakan Eroğlu, "Hepinizi bu güzel ve coşkulu bir günde saygıyla selamlıyorum. Payas, her şeye layık bir şehir. Sanayisiyle, tarımıyla, turizmiyle, çok önemli bir ilçe. Biz de bu güzel ilçede sizlerle olmaktan gurur duyuyoruz. Size Başbakan'ımızın selamını iletmek istiyorum. Payas'taki bu büyük coşkuyu da Başbakan'ımıza ileteceğim" dedi.

DESTEK HAZIR

Türkiye'nin 70 sente muhtaç olduğu günleri anımsatan Bakan Eroğlu, "Hükümet olarak sanayici, işadamı ve esnafa her türlü desteği vermeye hazırız. Ekonomik ve siyasi istikrar temin ettik. Dünyada saygın bir yerimiz var. Bunlar bizim gururumuz. Türk malları dünyanın her yerinde satılmaya başlandı. İnşallah daha da güçleneceğiz. Buna yürekten inanıyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bakan Veysel Eroğlu Payaslıları unutmadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN