Adena Doğalgaz'da öncelik memnuniyet

Adena Doğalgaz Mühendislik, tecrübeli, sertifikalı ve uzman personeliyle hizmet veriyor. Firmanın önceliği her zaman müşteri memnuniyeti

Giriş Tarihi: 22.8.2014
Doğalgaz ve kalorifer tesisatlarını yaptırırken tüketicilerin mühendislik konusunda teknik destek alabileceği yetkili firmalarla çalışması gerekiyor. Adana'da bu firmaların en önemlilerinden biri Adena Doğalgaz Mühendislik. Adena, mekanik tesisat, proje, doğalgaz tesisatı konularında tecrübeli, sertifikalı ve uzman personeliyle hizmet veriyor. Firmada öncelik ise her zaman müşteri memnuniyetinde.

KALİTE SÜREKLİ ARTIYOR

Firma yetkilileri, "Sadece müşterilerimizin anlık ihtayaçlarını karşılarken değil bundan sonraki yıllarda da yanlarında olduğumuzu bilmeleri bizim için çok önemli. Bizim tek ve uzman olduğumuz 17 yıllık işimiz ısıtma ve soğutmadır. Yine bizim gibi tek işi ısıtma ve soğutma olan 140 yıllık Vaillant ile iş ortaklığı yaparak hizmet kalitemizi sürekli artırmayı hedeflemekteyiz" dedi.

ENERJİ KİMLİK BELGESİ
2017 yılında zorunlu hale gelecek olan 'Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği' kapsamında, binaların bütün enerji kullanımlarının değerlendirilmesi yapılacak. Bu kapsamda tüm binalarda Enerji Kimlik Belgesi zorunlu hale gelecek. Tüketicilerin kombi seçimlerinde, aldıkları cihazların verim değerlerini kontrol etmeleri bu açıdan çok önemli.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adena Doğalgaz'da öncelik memnuniyet
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN